Jesteśmy na Google+
Google+
Zapraszamy na Tweeter
Tweeter
  Nasz nowy Fryzjer Stylista w akcji :)
Więcej…
 
Więcej…
Zapewniamy bezpłatny dostęp do Internetu ! Dla...
Więcej…
Korzystasz z kilku usług? Zapytaj o rabat !
Więcej…
UWAGA! Pojawiła się duża ilość aukcji...
Więcej…

Adres Salonu

ul. Andersena 34-36
44-100 Gliwice
Telefony:
32 411-63-66
512-144-770

address

mapka

 

Bardzo prosimy o wcześniejszą rezerwację  terminu.


Akceptujemy m.in.: karta visa

Makijaż permanentny brwi i kresek

Makijaż permanentny brwi i kresek

Brwi z włoskami zamiast upiornych plam.
Nowa metoda piórkowa TAFFY. Zobacz efekt !
Więcej…
Makijaż permanentny ust

Makijaż permanentny ust

Piękne usta - kontur z ceniowaniem
Więcej…
Przedłużanie rzęs

Przedłużanie rzęs

Wyobraź sobie swoje rzęsy dłuższe
nawet o 50 procent...
Więcej…
Strefa Facebook

Strefa Facebook

Strefa-Piękna.pl na Facebook'u
Więcej…
Makijaż permanentny brwi i kresek
Makijaż permanentny ust
Przedłużanie rzęs
Strefa Facebook

Jesteś tu:

Start Arrow Strefa Usług Arrow Opalanie natryskowe
Opalanie natryskowe
Opalanie natryskowe Opalanie natryskowe Opalanie natryskowe Opalanie natryskowe Opalanie natryskowe Opalanie natryskowe Opalanie natryskowe Opalanie natryskowe Opalanie natryskowe Opalanie natryskowe Opalanie natryskowe Opalanie natryskowe Opalanie natryskowe Opalanie natryskowe

Opalanie natryskowe


sunfix logo

Opalanie natryskowe SunFX
Światowy lider opalania natryskowego

 

Chcesz posiadać idealną opaleniznę w pięć minut? Zapraszamy do Strefy Piękna. Posiadamy najnowsze, profesjonalnym urządzenie do opalania natryskowego SunFX PRO.

Opalanie natryskowe metodą SunFX jest doskonałą naturalną alternatywą na zdrową i piękną opaleniznę.
SunFX gwarantuje perfekcyjną i bezpieczną opaleniznę.

 

TYLKO NATURALNE SKŁADNIKI


Teraz kiedy na każdym kroku nasza skóra jest narażona na działanie silnych chemikaliów i sztucznych związków, SunFX zapewnia, że ich produkty pozostają najczystsze na świecie. Aby to uzyskać stworzyli preparaty opalające w 100% z naturalnych składników, nie zawierające: alkoholu, środków zapachowych, środków konserwujących, parabenów, olejów. Sekret sukcesu opalania natryskowego SunFX leży w zaawansowanej, naturalnej formule, która łączy najczystszą wodę i naturalne brązery, z najczystszym dostępnym DHA - posiadającym ECO CERTYFIKAT.


Stosując SunFX wiemy, że nasi klienci nie chcą być narażeni na potencjalnie szkodliwe chemikalia, dlatego wybraliśmy właśnie SunFX, który stworzył całkowiecie naturalną dla nich alternatywę. Kiedy zastanowisz się nad tym na jak wiele chemikaliów jesteśmy narażeni w ciągu każdego dnia, dobrze jest wiedzieć, że jest firma, która stworzyła w 100% bezpieczne opalanie. Nie wszystkie firmy produkujące produkty opalające mogą pochwalić się w 100% naturalnymi składnikami ale w preparatach SunFX używamy tylko całkowicie naturalnych produktów. W przeciwieństwie do innych firm kosmetyki SunFX brązujące nie zawierają alkoholu, konserwantów i co najważniejsze nie zawierają parabenów.

Produkty SunFX nie mają przykrych zapachów, tak więc nie wymagają używania dodatkowych substancji maskujących zapach, używanych w tańszych produktach.

 

SunFX to piękne i zdrowe opalanie natryskowe!

 

Opalanie natryskowe SunFX - jakość oraz profesjonalizm urządzeń i produktów potwierdzona licznymi międzynarodowymi nagrodami.

Brązowa skóra wygląda zdrowo i elegancko. Uzyskanie efektu widocznej opalenizny na słońcu lub  w solarium wymaga cierpliwości. Co więcej nie wszyscy mogą poddawać się ekspozycji na szkodliwe promieniowanie UV, które może powodować podrażnienia, alergie czy przebarwienia.

Opalanie natryskowe SunFX to usługa odpowiednia dla wszystkich, którzy źle reagują na promieniowanie UV, np. osób z jasnym fototypem i alergiami oraz kobiet ciężarnych.

 

csi miami

Zabieg wykonywany jest na stojąco, w specjalnej kabinie SunFX za pomocą urządzenia rozpylającego preparat opalający. Odcień opalenizny dobierany jest indywidualnie do karnacji klienta, zaś preparaty używane do zabiegu są bezwonne, nie zawierają alkoholu, perfum ani konserwantów, dlatego usługa proponowana jest także kobietom w ciąży oraz osobom z wrażliwą skórą czy bielactwem. rozpylającego SunFX PRO TOWER preparat

Samo nakładanie opalenizny trwa około 5-10 minut. Wcześniej jednak, w celu uzyskania najlepszego efektu należy wykonać peeling całego ciała. Po nałożeniu preparatu,

kosmetyczka suszy  ciało suszarką, w którą wyposażony jest nasz sprzęt do opalania, w celu całkowitego wchłonięcia się preparatu. Zaleca się założenie ciemniejszych ubrań w dniu opalania. Kolor utrwala się jeszcze przez kolejne 5 do 12 godzin, dlatego warto odczekać minimum 5 godzin przed wzięciem prysznica.

Jeśli chcemy wyglądać pięknie na szczególną okazję, najlepiej opalać się na dwa lub jeden dzień przed wielkim wyjściem.Preparaty profesjonalne SunFX wykorzystywane w Strefie Piękna zawierają Dihydroksyaceton powszechnie określany jest skrótem DHA. Ta wyjątkowa substancja została odkryta ponad 50 lat temu i dzięki stopniowemu ulepszaniu obecnie oferuje doskonałe wyniki w opalaniu, konkurujące z metodami wykorzystującymi źródła promieniowania UV lub nawet górujące nad nimi. DHA było pierwotnie stosowane w lekach doustnych używanych przy leczeniu niektórych chorób dziecięcych (w szczególności choroby spichrzeniowej glikogenu), a właściwości opalające tej substancji odkryto przypadkiem, gdy nieumyślnie rozlano ją na skórę.

DHA działa po nałożeniu na skórę, gdyż reaguje wówczas z proteinami obecnymi w najwyższych warstwach skóry. Zbrązowienie może pojawić się już po 2 godzinach, jednak najlepsze wyniki uzyskuje się po 5-7 godzinach. Szczególną zaletą substancji opalającej DHA jest to, że opalenizny nie da się zmyć, znika ona samoistnie w miarę naturalnego złuszczania się naskórka.


Tajemnica sukcesu opalania natryskowego SunFX to także najwyższej jakości, nowoczesny sprzęt. Dzięki zastosowaniu aplikatorów natryskowych z regulatorami możliwe jest, bowiem precyzyjne, równomierne „rozpylenie” płynu opalającego, bez ryzyka wystąpienia plam czy zacieków.Składnik kosmetyczny DHA używany w płynach SunFX posiada certyfikat ECOCERT. Znak Ecocert jest jednym z głównych znaków potwierdzających czystość ekologiczną, cieszącym się zaufaniem zarówno wśród konsumentów, jak i producentów towarów naturalnych. Płyny SunFX nie zawierają alkoholu, sztucznych konserwantów, perfum oraz innych potencjalnie niebezpiecznych związków chemicznych, które często można znaleźć w innych produktach.

 

OPALENIZNA PIĘKNA I ZDROWA tylko w STREFIE PIĘKNA.

 

Dlaczego wybraliśmy właśnie system SunFX? Co ich wyróżnia?

paris hilton
 • pierwsza firma na świecie w sektorze opalania natryskowego produkująca opatentowane, profesjonalne urządzenia na licencji SunFX Pro;
 • jedyne na świecie preparaty do opalania natryskowego w 100% naturalne, bezzapachowe, oparte na najczystszym DHA, posiadającym certyfikat ECOCERT;
 • opatentowany aplikator - jedyny z numerowaną regulacją przepływu preparatu - nagrodzony prestiżową nagrodą "Australian Designer Award"
 • w ofercie dystrybutora kilkanaście rodzajów płynów, w tym płyny "Rapid" ekspresowe 2 godzinne
 • brak pylenia oraz zapachu podczas aplakacji zapewnia sprzęt oraz preparaty najwyższej jakości
 • jako jedyna firma w sektorze opalania natryskowego na polskim rynku SunFX zdobyła liczne prestiżowe nagrody za sprzęt opalający SunFX Pro Tower:
  Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich "Beauty Vision" 2011 i 2012
  Złoty Medal Międzynarodowych Targów Łódzkich "Uroda i Estetyka" 2011
  Wyróżnienie w konkursie Medal Mercurius Gedanensis na Międzynarodowych Targach Gdańskich "Uroda 2011"
 • dzięki licznym sukcesom oraz kreowaniem marki SunFX w mediach jest najbardziej rozpoznawalną marką w dziedzinie opalania natryskowego zarówno na polskim rynku jak i międzynarodowym.


 • o SunFX
 • Urządzenie
 • FAQ
 • Preparaty
 • Nagrody
 • Referencje

O SunFX

Grupa SunFX jest australijską firmą działającą od 1999 roku. SunFX Pro stała się czołowym producentem i dostawcą profesjonalnych systemów do opalania natryskowego w Australii, USA i Europie. Fabryka SunFX

Polskie przedstawicielstwo SunFX działa od 2007 r.

Strefa-Piękna.pl współpracuje z firmą SunFX od 2011 r.

SunFX Pro jest pionierem w sektorze opalania natryskowego. Zadecydowało o tym stworzenie pierwszego, opartego na bazie składników naturalnych preparatu do opalania natryskowego, bez alkoholu, sztucznych konserwantów, perfum oraz innych potencjalnie niebezpiecznych związków chemicznych, które tak często można znaleźć w innych produktach. Nasza oryginalna formuła pozostaje niezmieniona od samego początku. Decyzja firmy SunFX Pro dotycząca opracowania systemów SunFX Pro Tower, SunFX Mini Pro oraz kabiny SunFX SunStation stanowi przykład ukierunkowania naszej strategii działania na oferowanie sprzętu o wyłącznie najwyższej jakości.


Urządzenie ProUrządzenie Pro

 

 

Urządzenie do opalania natryskowego SunFX Pro Tower
Sekret profesjonalnej usługi opalania natryskowego polega nie tylko na zastosowaniu najnowszej generacji preparatów opalających. Również ważne dla uzyskania perfekcyjnego efektu jest sprzęt, którym płyn jest nakładany.
System opalający SunFX w Strefie Piękna to innowacyjne urządzenia do opalania natryskowego, które składają się z: profesjonalnej turbiny, węża elastycznego oraz opatentowanego aplikatora z numerowaną regulacją przepływu preparatu, który został nagrodzony prestiżową nagrodą "Australian Designer Award". Aplikator pozwala na równomierne nałożenie płynu opalającego za pomocą delikatnej mgiełki a tym samym uzyskanie naturalnie wyglądającej opalenizny, bez smug i zacieków. Nasze wielofunkcyjne urządzenie posiada także funkcję suszenia dzięki czemu już po 10 minutach można pochwalić się opalenizną, bez konieczności czekania na jej wyschnięcie.

SunFX Pro Tower
Profesjonalizm i wysoka jakość urządzenia SunFX Pro Tower została doceniona nie tylko na rynkach międzynarodowych. Firma SunFX Polska jako jedyna w branży oplania natryskowego na polskim rynku otrzymała prestiżowe nagrody:

Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich
"Beauty Vision" 2011
Złoty Medal Międzynarodowych Targów Łódzkich
"Uroda i Estetyka" 2011
Wyróżnienie w konkursie Medal Mercurius Gedanensis na Międzynarodowych Targach Gdańskich "Uroda 2011"
Nagroda Australian Designer Award

 

 

1.Jak długo utrzymuje się opalenizna SunFX?

Pełny efekt zabiegu utrzymuje się na skórze od 7-10 dni. Trwałość zależy od kilku czynników: odpowiedniego przygotowania się (zastosowania odpowiedniego peelingu przez zabiegiem), od poziomu nawilżenia skóry oraz pielęgnacji po zabiegu. Zalecamy intensywne nawilżanie skóry po zabiegu, co przedłuży jego trwałość.

2. Czy opalenizna jest równomierna?

Sprzęt marki SunFX, stosowany do zabiegu opalania natryskowego posiada funkcję regulacji przepływu, która umożliwia nałożenie płynu lekką mgiełką, dając pełną precyzyjność i zapewniając równomierne rozłożenie preparatu. W związku z tym nie ma obaw, że powstaną na ciele zacieki czy plamy.

3.Który odcień będzie dla mnie odpowiedni?

Firma SunFX proponuje kilka odcieni płynów służących do opalania. Personel Strefy Piękna został odpowiednio przeszkolony i z łatwością doradzi, który poziom opalenizny będzie najefektowniejszy.

4.Jak długo trwa zabieg opalania natryskowego SunFX?

Samo nakładanie płynu w Strefie Piękna nie powinno zająć dłużej niż 10 minut. Następnie ciało jest suszone przez kilka minut specjalną suszarką, w którą wyposażone jest nasze urządzenie. Cała procedura to około 15 minut.

 

Preparaty do opalania natryskowego SunFX Pro zostały uznane przez media krajowe i międzynarodowe za znakomitą alternatywę opalania na słońcu lub w solarium.

Zaangażowanie w działania badawczo-rozwojowe oraz szybki rozwój na rynkach lokalnych i międzynarodowych pozwala budować globalne zaufanie klientów dla najwyższej klasy produktów i urządzeń do opalania SunFX.

Składnik DHA używany w płynach SunFX stosowanych do zabiegu opalania posiada certyfikat Ecocert.

Znak ECOCERT jest jednym z głównych znaków potwierdzających czystość ekologiczną , cieszącym się reputacją i zaufaniem zarówno wśród konsumentów, jak i producentów towarów naturalnych. Znakiem: ekologiczne i biologiczne kosmetyki mogą być oznakowane produkty, w których ilość stosowanych surowców pochodzenia naturalnego wynosi przynajmniej 95%.

opalanie

 

ORIGINALS

Płyny standardowe, w trzech odcieniach, z czynnikiem kosmetycznym DHA oraz mineralnym bronzerem. Nie zawierają szkodliwych konserwantów. Mogą być bezpiecznie stosowane przez kobiety w ciąży oraz osoby z alergiami. Po licznych testach na płynach Originals, producenci skrócili zalecany czas utrwalania się opalenizny do 5 godzin.
Dostępne w trzech odcieniach.

 

 

 

 

 

opalanie

 

ALOE THERAPY
Zawierają aloes i wyciąg z zielonej herbaty. Oprócz nadawania naturalnego odcienia opalenizny, dodatkowo nawilżają oraz odżywiają skórę, pozostawiając ją wyraźnie odmłodzoną. Dostępnew trzech odcieniach.

 

 

 

 

 

 

 

opalanie

 

RAPID
Idealne rozwiązanie dla wszystkich cierpiących na brak czasu. Płyny szybko schnące i szybko utrwalające się. Po ich nałożeniu możliwość wzięcia prysznica po dwóch godzinach. Dostępne w trzech kolorach.

 

 

 

 

 

 

 

opalanie

 

CARIBBEAN CHOCOLATE
Płyny dla miłośników bogatej, czekoladowej, karaibskiej opalenizny. Występują w trzech odcieniach głębokiego brązu.

 

 

 

 

 

 

 

opalanie

 


Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich 2011 za urządzenie do opalania natryskowego: „SunFX Pro Tower”.

Nagroda ma blisko trzydziestoletnią tradycję i przyznawana jest najlepszym produktom eksponowanym na Międzynarodowych Targach Poznańskich. Medal jest targowym trofeum, symbolem walorów produktu, jego nowoczesności i innowacyjności. Firmy, które zdobyły prawo umieszczania tego znaku na swoich produktach, potwierdzają jego marketingową rangę. które pomaga w rynkowej rywalizacji

„SunFX Pro Tower” wyróżnia na rynku nowoczesny design oraz wysoka funkcjonalność. Całość urządzenia stanowią: turbina typu Pro, wąż elastyczny oraz aplikator z regulacją przepływu, który pozwala na łatwe, równomierne oraz wydajne nakładanie płynu opalającego oraz uzyskanie naturalnie wyglądającej opalenizny, bez smug i zacieków. „SunFX Pro Tower” posiada funkcję suszenia, co skraca czas trwania zabiegu.

 

 

opalanie

 

 

Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich 2012

Marka SunFX po raz kolejny została wyróżniona spośród klikuset firm, zdobywając Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich 2012. W tym roku medal został przyznany preparatom SunFX za najwyższą jakość i innowacyjność. Oficjalne wręczenie statuetki oraz dyplomu miało miejsce podczas targów "Beauty Vision", które odbyły się w dniach 17-18/03/2012.

 

 

 

 

opalanie

 

 

Złoty Medal Międzynarodowych Targów Łódzkich „Uroda i Estetyka 2011” , które odbyły się w dniach 22-23/10/2011. Medal został przyznany urządzeniu SunFX Pro Tower za najlepszą jakość i innowacyjność w kategorii „Urządzenia fizykalne i aparatura specjalistyczna do salonów i gabinetów kosmetycznych”.

 

 

 

 

Międzynarodowe Targi Gdańskie „Uroda 2011”
F
irma SunFX Polska otrzymała wyróżnienie w konkursie „Medal Mercurius Gedanensis” w kategorii „Sprzęt i Urządzenia” za SunFX Pro Tower urządzenie do opalania natryskowego.

Sprzęt SunFX otrzymał nagrodę Australian Designer Award, zaś linii kosmetyków opalających SunFX została przyznana nagroda amerykańskiego magazynu: American Spa Professional.

 

 

opalanie

 

Firma SunFX otrzymała nagrodę prestiżowego, amerykańskiego magazynu: „American Spa Professional Choice”, w kategorii: ulubiona linia produktów opalających. Zwycięzców w poszczególnych kategoriach wytypowali czytelnicy, którzy głosowali na swoje ulubione produkty z serii produktów profesjonalnych.

 

 

 

 

opalanie

 

opalanie

Referencje gwiazd

Sydney Cancer Foundation
SunFX proudly supports Breast Cancer research
SunFX

Leeza Gibbons
I'm glowing... thanks SunFX. Very Cool!
Leeza Gibbons

Tila Tequila
I love my SunFX tan!
Thanks Lisa
Tila Tequila

CLEO Magazine
"I've already directed dozens of girls to go and have it done!"
Jade Farey

Kathy Hilton
Dear Kevin, thanks for the great "FX" tan!
Kathy Hilton

9 to 5
"Without a doubt one of the best things I have ever been talked into doing! I LOVE IT!
I feel beautiful, I look beautiful! I'm hooked!"
Lucy Bethwaite

Jason Kennedy
To Kevin and the Gang! I love SunFX, the tan is amazing!
Jason Kennedy

Nadia Bjorlin
To SunFX - Thanks for keeping me bronze! All the best!
xoxo Nadia Bjorlin
Days of Our Lives

Paris Hilton
To SunFX. Thanks for the tan! Love it!
Love Paris Hilton

City Weekly
"I am loving how golden brown I came out looking and how everyone has commented.
It makes me feel so confident and healthy"
City Weekly

 • Filtruj
 • Szukaj
  Nazwa Opis Kategoriaasc Producent Cena
Opalanie natryskowe - całe ciało
Opalanie natryskowe - całe ciało Opalanie natryskowe SunFX 79,00 zł
Twarz, szyja, dekolt, ręce
Twarz, szyja, dekolt, ręce

Opalanie: Twarz, szyja, dekolt, ręce

Opalanie natryskowe SunFX 49,00 zł


Profesjonalnie i Wesoło

Zez

Profesjonalnie ale nie zapominając o miłej i wesołej atmosferze.

Jesteś piękna ...

Jesteś piękna Zrobimy wszystko
co w naszej mocy abyś
była jeszcze piękniejsza.

Strefa Sprzedaży

strefa sprzedaży Zapraszamy:
Sklep Allegro
Favore

Flota Strefy Piękna