Opinie
Bardzo proszę o poprzesyłanie efektów pracy na mojego meila. Od dłużeszego czasu noszę sie z zamiarem zrobienia brwi w strefie piekna u p. Beatki. BARDZO ZALEZY MI NA ZOBACZENIU JAKIS FOTEK GDYZ NIESTETY JESTEM PO NIEUDANYM MAKIJAŻU BRWI ALE ZAZNACZAM ZE ZROBIONYM W INNYM SALONIE. Z góry bardzo dziękuje. megii.binteria.pl
Brwi BOSKIE!!! Dokładnie takie jak chciałam pełen profesjonalizm- polecam każdemu kto nosi się z zamiarem a jeszcze się waha… nie zastanawiajcie się Pani Beata jest najlepsza Pzdrawiam
Mam zrobionu makijaż permamentny brwi u P.Beaty. Moje obawy okazały się bezpodstawne. Jestem zadowolona z ich wyglądu.Polecam każdej pani,ogromna wygoda.
Zastanawiam się nad brwiami i mam ogromną prośbę do pań które niedawno robiły makijaż gdyby mogły posłać foto na maila alex041182op.pl z góry dziękuję
Od dzisiaj mam piękne naturalne brwi dzięki Pani Beacie. Moje marzenie się spełniło. Polecam Panią Beatę za profesjonalizm i miłą atmosferę w czasie zabiegu. Pozdrawiam