Pakiety

PAKIET DLA KOBIET W CIĄŻY “PIĘKNA MAMA”

Narodziny dziecka to jedna z najwspanialszych chwil w życiu kobiety. Właśnie w tym szczególnym czasie, kobieta powinna zrobić wszystko by być piękną i zadbaną.

Pakiet został specjalnie przygotowany dla Pań w ciąży.

 

Zabieg pielęgnacyjny “Eksplozja witaminowa”

Intensywna regeneracja dostosowana do każdego rodzaju skóry

  • peeling twarzy szyi i dekoltu
  • masaż relaksacyjny twarzy ,szyi i dekoltu na odpowiedniej ampułce
  • maska celulozowa dostosowana do rodzaju skóry.

Cena pakietu: 120zł – regulacja brwi gratis

 

Zabieg PEDICURE SPA

Odprężający zabieg dla stóp, który poprzez kąpiel pielęgnuje zmęczone stopy. Peeling usuwa zrogowacenia i zgrubienia skóry oraz głęboko nawilża. Zabieg odnawia, regeneruje i pielęgnuje skórę, poprawia krążenie – relaksacyjna kąpiel stóp – pedicure na frezarce – peeling wygładzający stopy

odżywcza maseczka parafinowa

Cena pakietu: 120 zł – parafina na dłonie`

 

PAKIET DLA KOBIET PO CIĄŻY PAKIET SPA “POWRÓT DO FORMY”

Macierzyństwo to jeden z najpiękniejszych okresów w życiu kobiety. Życie toczy się wokół dziecka. Jednak nie możemy zapomnieć o sobie. W trakcie ciąży nasze ciało zmieniło się – teraz czas przywrócić mu jędrność i elastyczność, pozbyć się zbędnych kilogramów.

 

Zabieg pielęgnacyjny na biust PERFECT BIUST

Wskazania do zabiegu: po kuracjach odchudzających, po ciąży, po karmieniu piersią, po zbyt silnej ekspozycji na słońce, profilaktycznie po 30 roku życia.

 

Zabieg wyszczuplajaco- modelujacy

(Maska algowa plastyczna lub błoto z Morza Martwego) +bańka chińska – Zabieg wskazany przy nadmiernej tkance tłuszczowej, cellulicie, przy zaburzeniach wydalania substancji toksycznych, zatrzymywaniu wody w tkankach (obrzęki, ciężkie nogi”), utracie jędrności i przedwczesnym starzeniu się skóry, osłabieniu skóry podczas diet odchudzających.

Cena pakietu: 150 zł